artesan asansör, logo
Anasayfa / Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven

Artesan Asansör | Elvan Mah. 1960 Sok. No:13/D Etimesgut /Ankara | 0312 264 09 88 | 0537 703 62 33

Artesan Asansör firması olarak yürüyen merdiven sistemlerinin kurulum, bakım ve onarım işlemlerini en iyi şekilde veriyoruz.

Yürüyen Merdiven

Yürüyen merdivenler elektrik ile çalışan, devamlı dönen merdivenlerden oluşan, kullanıcının basamak çıkmadan bir üst kata çıkmasını ya da bir alt kata inmesine imkân tanıyan sistemlerdir. Yürüyen merdivenler asansörlere nazaran daha çok insan taşımasından dolayı asansörlerden daha çok tercih edilmektedir. Özellikle alışveriş merkezi, metro, otogar, otel, iş merkezi gibi birçok alanda çokça tercih edilmektedir. Yürüyen merdivenlerde standart bir tasarım kullanılsa da müşterinin isteğine ve ihtiyaca göre farklı tasarımlar da uygulanabilmektedir. Yürüyen merdivenlerin çelik konstrüksiyonlarında, kaynak çekmelerini ve ölçü hatalarını en aza indirgeyen standart kalıplar ile yürüyen merdivenler hata neredeyse sıfıra yakın olmaktadır.

 

Yürüyen merdivenler tasarımlarında, imalatında ve montajında en çok dikkat edilen bir diğer unsur da yürüyen merdiven kullanan insanların güvenliğidir. Yürüyen merdiven periyodik kontrol bir diğer önemli husus olarak ortaya çıkmaktadır. Yürüyen merdivenin imalatı ve montajı sonrasında güvenli bir şekilde kullanımının sağlanması için periyodik kontrollerinin yapılması şarttır. Yürüyen merdiven firmaları adı altında birçok firmanın bulunması rekabeti de arttırmıştır. Bu durum haliyle yürüyen merdiven fiyatlarını da oldukça etkilemiştir. Artesan Asansör Sistemleri firmamız yükselen fiyat artışına rağmen müşterilerine uygun fiyatlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. Tüm standartlar ve güvenlik önlemleri göz önüne alınarak yapılan yürüyen merdivenlerimiz müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamızdan yürüyen merdiven fiyatı teklifi ve detaylı bilgi almak için web sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Artesan Asansör kurulum, montaj, arıza bakım, onarım için bilgi alabilirsiniz