artesan asansör, logo
Anasayfa / Asansör Periyodik Bakım

Asansör Periyodik Bakım

Asansör Periyodik Bakım

Artesan Asansör | Elvan Mah. 1960 Sok. No:13/D Etimesgut /Ankara | 0312 264 09 88 | 0537 703 62 33

Asansörlerin periyodik bakımlarını zamanında yaptırarak asansörleri güvenle kullandığınızdan emin olmak için Artesan Asansörü tercih etmelisiniz.

Asansör Periyodik Bakım

Asansör bakım ve işletme yönetmeliği gereğince belirli sürelerde asansör bakımlarının yapılması zorunludur. Ayrıca kat sorumlusuna yönetmelik gereğince hukuki sorumluluk yüklenerek asansör bakımlarının tam ve zamanında yaptırılması için gerekli tedbirler alınmıştır. Asansör bakımında neler yapılır tamamen uzmanlık gerektiren bir konudur. Asansör bakımında kontrol edilmesi gereken parçalar ve kontrol şekilleri yönetmelik gereğince uygun olarak yapılması gerekmektedir. Asansör bakım firmaları yetkilendirilerek asansör bakımlarının doğru yapılması sağlanmalıdır. Firma olarak asansör bakım hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Asansörlerinizin bakımını firmamıza yaptırarak asansörlerinizin yeşil etikete sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Artesan Asansör ile en kaliteli hizmetler sizi bekliyor.

 

Ankara asansör servisi olarak asansör bakımlarını yönetmeliğe uygun olarak yapıyoruz. Bu sayede asansörlerde oluşabilecek olan güvenlik sorunları önceden tespit edilerek asansörlerin güvenli olarak hizmet vermesi sağlanmaktadır. Regülatör sisteminin kontrolleri ve halatların kontrolleri doğru şekilde yapılarak asansörlerin tüm güvenlik hazırlıkları tamamlanmaktadır. Asansör güvenlik sistemleri de test edilerek tam olarak çalıştıklarından emin olunmaktadır. Asansörleri için yetkili bir bakım firması arayan herkesi Artesan Asansör firmamıza bekliyoruz. Firmamız ile telefon üzerinden iletişim kurarak kolayca bakım hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Deneyimli ve bilgili ekibimiz asansörlerinizin bakımlarını yapacak ve asansörlerinizi güvenli olarak çalışır hale getirmektedir. Asansör bakım işlemlerinde en kaliteli hizmeti alarak güvenliğinizden emin olmak isterseniz firmamıza başvurmanız yapacağınız en iyi tercih olacaktır.

Artesan Asansör kurulum, montaj, arıza bakım, onarım için bilgi alabilirsiniz