artesan asansör, logo
Anasayfa / Panoramik Asansör

Panoramik Asansör

Panoramik Asansör

Artesan Asansör | Elvan Mah. 1960 Sok. No:13/D Etimesgut /Ankara | 0312 264 09 88 | 0537 703 62 33

Alışveriş merkezlerinizin, iş yerlerinizin daha modern ve estetik görünmesi için en iyi tasarım panaramik asansörü Artesan Asansörde bulabilirsiniz.

Panoramik Asansör

Gün geçtikçe ve teknoloji geliştikçe binalarda ve yapılarda da estetik anlayışımız gelişmiştir. Artık binalar, yapılar düz olmaktan çıkarak farklı tasarımlarla meydana çıkmaktadır. Binalar yükseldikçe asansörlerin ortaya çıkması ve binaların daha estetik hale gelmesi ile asansörler de bu estetik anlayışına uymaya başlamışlardır. Bu asansör çeşidinin en önemli özelliği panoramik asansör kabinleri tamamı ile camdan oluşmasıdır.Panaramik asansör kullanıcılara ferah ve keyif vermesi ile özellikle alışveriş merkezleri gibi estetik kaygısının yüksek olduğu binalarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Özellikle panaramik asansörlerin kabinlerinin cam olması asansör fobisi olan kişileri, kapalı alanlardan daha ferah alanlara kavuşturduğundan daha az stresli bir yolculuğu sunacaktır.

 

Panoramik asansör camlarının en büyük özelliklerinden biri de camların kırılmaz, kırılsa bile dağılmaz özellikte olmasıdır. Panoramik asansörler diğer asansörlerin aksine üçgen, daire veya dairesel olarak tasarlanabilmektedir. Hidrolik ve elektrik tahrik sistemine sahip olabilen panaromik asansörler bina içine konumlandırılabildiği gibi bina dışına da yapılabilmektedir. bu yüzden panoramik asansörler özellikle yerden tasarruf edebilmektedir. Panoramik asansör firmaları arasında yer alan Artesan Asansör Sistemleri firmamız ile en modern ve en güvenilir asansöre sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Panoramik asansör fiyatları Artesan Asansör Sistemleri firmamızda oldukça uygun fiyatlarda olup, asansörleriniz asansör yönetmeliğine uygun olarak yapılmaktadır. Gün geçtikçe artan asansör firmaları arasından en iyisini ve en güvenilir olanı seçmek birinci unsur olmalıdır. Konu özellikle asansör olduğunda can ve mal güvenliği öncelik olmalıdır.

Artesan Asansör kurulum, montaj, arıza bakım, onarım için bilgi alabilirsiniz